Сайт вчителя
 фізики та
інформатики
Гавлюк Наталії Миколаївни





Субота, 21.10.2017, 15:21
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Досягнення моїх учнівМій профільВихідРеєстраціяВхід
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017 рік

Вітаємо переможців Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня - 2017"

Ляшенка Михайла

Павленка Сергія

Дмитрюк Анну

Флорескул Ангеліну

Книшука Дмитра

Телілека Івана

Ляшенка Андрія

Вітаємо переможців

міського конкурсу юних програмістів та користувачів ПК «Інформатик-2017»!

Марчука Дмитра

учня 6 класу

Веклич Наталію

ученицю 7 класу

І місце у номінації "Графічний редактор" ІІІ місце у номінації "Мультимедійна презентація"

2016 рік

Переможці міжнародного конкурсу з інформатики  та комп’ютерної вправності

Бебрас - 2016

Свирида Анна (2 клас), Боднарь Ілля (5 клас), Господарюк Марина (3 клас), Гульчак Віктор (5 клас), Данилюк Іванна (3 клас), Кошмарюк Анастасія (2 клас), Меленчук Владислав (5 клас), Пелішенко Юлія (2 клас), Старощук Аніта (2 клас)

Переможець обласного конкурсу юних програмістів "Байт - 2016"


Переможці Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу "Левеня"

Вітаємо!!!

Ляшенка Михайла

учня 8 класу

Пожидаєва Владислава

учня 7 класу

Ляшенка Андрія

учня 7 класу
Відмінний результат Відмінний результат Відмінний результат

Вітаємо переможців

міського конкурсу юних програмістів та користувачів ПК «Інформатик-2016»!

Марчука Дмитра

учня 5 класу

Веклич Наталію

ученицю 6 класу

З І місцем у номінації «Графічний редактор»

З ІІ місцем у номінації  «Мультимедійна презентація»


Акція  «Хвиля безпечного Інтернету-2016».

У даній акції взяли участь 60 учнів 5-9 класів, які мали змогу перевірити свої знання про правила користування Інтернетом. Переможцем першої хвилі стала учениця 9 класу Кошмарюк Ліана, другої хвилі – учень 9 класу Антощук Віталій.


2015 рік

Міжнародний конкурс з інформатики  та комп’ютерної вправності Бобер - 2015!!!

Войценко Павло - 2 клас, Колотило Вероніка - 2 клас, Солотвінський Дмитро - 2 клас, Веренка Віталіна - 2 клас, Тельпова Анастасія - 2 клас, Господарюк Марина - 2 клас, Магас Анастасія - 3 клас, Ситник Михайло - 5 клас, Кучма Руслана - 5 клас, Кордюкова Анастасія - 6 клас, Овачук Діана - 6 клас, Калинчук Яна - 6 клас, Шевчук Софія - 6 клас


2014 рік

Антощук Віталій
ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з фізики

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • Чернівецька школа №19
  • Блог Терлецької І.Д.
  • Сходинки розвитку>
  • Сайт Гавлюк Наталії © 2017
    uCoz